fbpx

O Nás

Kdo Jsme?

Trade Forum aktuálně působí v České republice, na Slovensku a Filipínách. Náš tým je složen z kvalifikovaných a specializovaných obchodních a finančních expertů, kteří každodenně sledují trh, aby Vám mohli pomoci a poskytnout komplexní tipy a rady v tomto neustále se měnícím odvětví. Naším cílem je pomoci ostatním vstoupit na finanční trhy bez pochybností a nedostatku informací.

Trade Forum

Jak to všechno začalo

Všechno to začalo nápadem pomoci ostatním dosáhnout jejich snů, které finanční trh mohl nabídnout. Trade Forum bylo založeno za účelem pomoci každému, kdo by chtěl úspěšně vstoupit na finanční trh a porozumět mu.  

Naše zkušenosti byly získány z různých obchodních odvětví již na začátku 20. století a dnes je naším posláním rozšířit naše vědomosti tím, že Vám ukážeme cestu k finanční nezávislosti, vysvětlíme výhody jednotlivých trhů, práci s obchodní platformou či jednotlivé obchodní strategie.

Věříme, že člověk může dojít daleko obchodováním na finančních trzích sám. Ale jednou nakonec narazí a bude se muset poučit ze svých vlastních chyb. Finanční trh je nekompromisní a za každou chybu se platí. To může vést až k úplné ztrátě motivace pokračovat. My Vám ukážeme cestu, jak tyto chyby včas objevit a předejít jim.

Registrace

Osobní schůzka